Що означає знак екологічного маркування «Зелений журавлик»

Український знак екологічного маркування «Зелений журавлик» існує вже понад 15 років. Право на його застосування отримують лише кращі виробники екологічно сертифікованої продукції, які піклуються про здоров’я своїх споживачів і про довкілля.

Для того щоб отримати право на застосування цього знаку відносно мийних засобів торгової марки Clean House – продукція проходила  спеціальну добровільну сертифікацію в Центрі екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета». Добровільність сертифікації зумовлена тим, що екологічні стандарти є стандартами екологічного лідерства. Тому встановлені ними показники  не досяжні всіма виробниками. Процедура сертифікації займає багато часу і зусиль.

Оцінювання засобів здійснюється по всім етапам життєвого циклу. Оцінює орган з екологічного маркування який  є членом міжнародної асоціації – Global Ecolabelling Network і має національну акредитацію та міжнародне визнання.

Сертифікована продукція позначена знаком «Зелений журавлик» визнається як більш екологічно краща в 60 країнах світу.  Це означає, що така продукція має поліпшені показники безпеки і якості згідно встановлених стандартом.

«Зелений журавлик» – це єдиний в Україні  знак екологічного маркування захищений Законом.

Clean House – одна з небагатьох торгових марок засобів для прибирання в Україні, яка пройшла цю процедуру сертифікації і тим самим підтвердила дотримання екологічних стандартів при виготовленні продукції.

В асортименті Clean House порошки і гелі для прання, засоби для миття посуду і чистки плит, для прибирання ванної кімнати та миття скла, а також багато іншої продукції, яка ефективно справляється із забрудненнями. Побачивши на упаковці цих товарів знак «Зелений журавлик», ви можете бути впевнені в тому, що перед вами безпечний і якісний продукт.