Що таке екологічні засоби для прибирання будинку?

Здоров’я – найбільша цінність людини, і на нього впливають десятки чинників. Один з них – навколишнє середовище. Тому з кожним роком все більше людей віддають перевагу натуральним продуктам, намагаються робити свій внесок в захист середовища і обирають екологічні засоби для прибирання. Адже з ними ми контактуємо щодня – коли миємо посуд, перемо одяг або наводимо чистоту у ванній кімнаті. А значить, їх склад дуже важливий для підтримки свого здоров’я і здоров’я своєї родини. Ще одна важлива перевага: екологічні засоби не забруднюють навколишнє середовище.

Безпечні засоби для прибирання – ваш помічник для підтримки чистоти в будинку

Раді представити вам продукцію української ТМ Clean House. Після багаторічних розробок і лабораторних досліджень ми створили засоби, які повністю відповідають запитам споживачів.

Наші основні принципи – це:

Безпека. Екологічні засоби для дому не шкодять здоров’ю людини і навколишньому середовищу.

Ефективність. Маючи нешкідливий, неагресивний складу, наші засоби відмінно справляються зі своїм основним завданням – забезпечують чистоту в будинку.

Доступність. Вартість товарів невисока, тому кожна сім’я з середньостатистичним заробітком може дозволити собі використання екологічних засобів.

Така еко хімія для клінінгу має більш безпечний склад. Її можна використовувати в будинках, де є люди, схильні до алергії, діти і тварини. Продукція торгової марки Clean House має екологічний сертифікат UA.08.002.506 і позначена знаком «Зелений журавлик» що підтверджує відповідність стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Вимоги цього стандарту гармонізовані з критеріями  європейської програми екологічного маркування Ecolabel.EU і адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

  • Регламент (ЄС) № 648/2004 Європейського Парламенту та Ради від 31 березня 2004 року про мийні засоби;
  • Регламент (ЄС) № 1907/2006 Європейського Парламенту та Ради від 18 грудня 2006 року про реєстрацію, оцінку, авторизацію і обмеження хімічних речовин та препаратів (REACH);
  • Регламент (ЄС) № 1272/2008 Європейського Парламенту та Ради від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та упаковку речовин та сумішей (CLP).

Критерії стандарту охоплюють всі стадії життєвого циклу продукції й спрямовані на максимальну мінімізацію негативного впливу виробничих процесів і продукції на здоров’я людини та довкілля.

Засоби для миття та прибирання торгової марки Clean House відповідають вимогам  СОУ ОЕМ 08.002.12.065 і не містять фосфати, фосфонати, хлор та інші речовини небезпечні для здоров’я людини та довкілля, мають біологічну розчинність високого ступеня (понад 80%) і не шкодить водним екосистемам.

Всі складники, що застосовуються для виробництва засобів, проходять відбір за класами і категоріями небезпеки згідно з вимогами європейського законодавства. На виробництві впроваджений системний контроль якості інгредієнтів та готової продукції.

Оцінювання засобів  здійснювалось органом екологічного маркування який  є членом міжнародної асоціації – Global Ecolabelling Network,  має національну акредитацію і міжнародне визнання. Результати оцінювання визнаються в 60 країнах світу.

Також екологічні засоби для прибирання будинку дбайливо і при цьому ефективно видаляють всі види забруднень. У нашому асортименті є продукція для різних видів прибирання:

  • Гелі для прання
  • Засоби для прибирання ванної кімнати
  • Засоби для миття посуду
  • Гелі для усунення засмічень
  • Миючі засоби для скла

З таким арсеналом продукції ви легко і безпечно зможете підтримувати чистоту в своєму будинку.